Musisz uaktualnić Flash Player'a
kliknij tutaj
bilety lotnicze

 

Specjalizujemy się w rezerwacji i sprzedaży biletów lotniczych.

Od 2002 roku biuro jest akredytowanym agentem międzynarodowego zrzeszenia przewoźników lotniczych IATA, posiada możliwość dokonywania rezerwacji i sprzedaży biletów lotniczych na ponad 500 linii lotniczych.

Między innymi: PLL LOT, LUFTHANSA, ALITALIA, SAS, KLM, MALEV, AIR FRANCE, BRITISH AIRWAYS, SWISS, FINNAR, AMERICAN AIRLINES....
 

Akceptujemy wszystkie formy płatności:

· gotówka

· przelew

· karta kredytowa

 

U Nas otrzymacie Państwo pełną informację o możliwościach połączeń i dostępności miejsc. System rezerwacji WORLDSPAM umożliwia Nam dostep do wszystkich taryf na połączenia na całym świecie. Zapewniamy klientom najkorzystniejsze opcje cenowe.

 

Ponadto oferujemy sprzedaż biletów tanich linii lotniczych ( LOW COST )

Wyloty z Krakowa lub Katowic do:

· Irlandia

· Wielka Brytania

· Włochy

· Francja

· Niemcy

· Austria

· Hiszpania

· Dania

· Szwecja

· Norwegia

ELEKTRONICZNY BILET LOTNICZY- eticket

 

Większość linii lotniczych stosuje obecnie bilet elektroniczny- wygodniejszy odpowiednik tradycyjnego biletu papierowego.

System rezerwacji biletu pozostaje bez zmian, lecz w przeciwieństwie do biletu papierowego, bilet jest przechowywany w bazie danych danej linii lotniczej i agenta u którego został zakupiony.

Główną zaletą biletu elektronicznego jest to, że nie można go zgubić, zniszczyć, ani też nie ryzykujemy, że ktoś może nam go skraść. Wystarczy, że na lotnisku podamy pracownikowi linii lotniczej numer rezerwacji lub wydruk z potwierdzeniem rezerwacji i bilet zostanie odszukany w komputerze, po czym pasażer otrzymuje kartę pokładową, która umożliwi mu wejście do samolotu.:: (C) 1997-2023 T&T TRAVEL AGENCY    projekt i wykonanie www.kud.pl