Musisz uaktualnić Flash Player'a
kliknij tutaj
studia usa

Studia USA

Ukończenie studiów na amerykańskiej uczelni jest przepustką do wyższych zarobków. Jednocześnie nauka w Stanach Zjednoczonych umożliwia doskonalenie języka angielskiego oraz pozwala na nawiązanie kontaktów ze studentami z wielu zakątków świata. Studia poza granicami Polski umożliwiają również bezpośredni kontakt z innymi kulturami i obyczajami różnych narodów.

 

Dyplom amerykańskiej uczelni to nie tylko pewna kariera, to również pakiet niezapomnianych wrażeń i wspomnień zdobytych w trakcie zajęć praktycznych, jak i podczas pobytu w miasteczku studenckim, potocznie nazywanym campusem.

 

Dzisiejsze czasy postępującej globalizacji wymagają wykwalifikowanych pracowników, którzy poza tradycyjną edukacją, zdobyli w trakcie studiów również wiedzę praktyczną. Amerykańskie uczelnie dokładają wszelkich starań, aby każdy program akademicki był nasycony treningiem praktycznym. Bogate wyposażenie uniwersytetów amerykańskich pozwala na pogłębienie i rozwój wiedzy nawet dla najbardziej wymagających studentów. Miliony dolarów zainwestowane w laboratoria i różnorakie pomoce dydaktyczne dla studentów, to codzienność dla każdej szanującej się uczelni w Stanach Zjednoczonych. Również szerokie zaplecze sportowe pozwala studentom rozwijać talenty atletyczne i propagować aktywny tryb życia. Studia w USA to niezapomniana przygoda i gwarancja osiągnięcia sukcesu!

 

Ty również możesz studiować na amerykańskiej uczelni. TNT Travel i ProStudy dołoży wszelkich starań, aby uzyskać jak najlepsze stypendium na Twojej wymarzonej uczelni w Stanach Zjednoczonych.

 

Procedura
 

Zapraszamy osoby zainteresowane nauką w USA do wizyty w naszych biurach.

Kolejnym etapem będzie kontakt przedstawiciela ProStudy w celu wspólnego ustalenia wymogów, jakie powinna spełniać wymarzona uczelnia ( lokalizacja, strefa klimatyczna, program akademicki, program sportowy itp. ) Następnie rozpocznie się proces wyszukiwania uczelni, zazwyczaj jednak nie przekracza on okresu 2 tygodni.

 

Potencjalny student otrzyma ofertę kilku uczelni wraz z warunkami stypendialnymi. Wspólnie z przedstawicielem ProStudy zostanie wybrana najwłaściwsza oferta, która pozwoli rozpocząć proces kompletowania niezbędnych dokumentów.

 

Następnie odbędzie się egzamin z języka angielskiego w Krakowie przed komisją ProStudy English Proficiency Center, który zazwyczaj zastępują TOEFL-a. Po otrzymaniu wyników z egzaminu językowego, jesteśmy w stanie zakończyć admission process, co pozwoli na wystawienie formy l-20 przez akredytowaną uczelnię z USA. Forma l-20 upoważnia do otrzymania wizy studenckiej, która zezwala na legalny pobyt podczas trwania nauk na terenie Stanów Zjednoczonych, nawet do 7 lat.

W trakcie pobytu w USA zapewniamy stały kontakt z przedstawicielem ProStudy, który jest w stanie odpowiedzieć na każde pytanie nowo przybyłych studentów. Ponadto Nasi przedstawiciele służą pomocą dla studentów podczas całego okresu studiów w USA.

 :: (C) 1997-2023 T&T TRAVEL AGENCY    projekt i wykonanie www.kud.pl